Увага! У зв'язку з війною та військовими діями в місті Харкові, де розташовані наш склад та офіс, інтернет-магазин тимчасово не працює. Для термінових питань пишіть на info@nubuck.com.ua
Віримо в Перемогу! Все буде Україна!
Договір публічної оферти

Договір публічної оферти

Визначення термінів:
Сайт – веб-сайт, що розміщений в мережі Інтернет за адресою https://nubuck.com.ua включаючи всі його веб-сторінки.
Товар – товари, зображення та/або опис яких розміщено на Сайті.
Публічна оферта – спрямована невизначеному колу осіб публічна пропозиція Інтернет-магазину взуття Nubuck, що стосується укладення електронного договору купівлі-продажу Товарів на визначених Інтернет-магазином взуття Nubuck умовах.
Користувач/Покупець – особа, що переглядає інформацію на Сайті, та/або замовляє Товари із використанням технічних інструментів Сайту або за телефонами Колл-центру.
Замовлення – належним чином оформлений та відправлений за допомогою Сайту (або здійснений за телефонами Колл-центру) запит Користувача на здійснення купівлі обраних ним Товарів, з зазначенням необхідних для ідентифікації даних.
Акцепт – вчинення Користувачем дій, що спрямовані на прийняття умов цієї Публічної оферти.
Колл-центр – інформаційний центр Інтернет-магазину взуття Nubuck для прийому Замовлень, обслуговування та інформаційної підтримки Користувачів/Покупців по телефону або за допомогою месенджерів, смс-повідомлень. Номери телефонів Колл-центру: +380969216629 (Київстар, Viber, Telegram), +380668210937 (Vodafone), +380631455497 (lifecell). Колл-центр працює з 10:00 до 19:00 з понеділка по п'ятницю включно.

1. Загальні положення.
1.1. Ця інформація, що розміщена на Сайті, містить умови придбання Товару і являє собою Публічну оферту Інтернет-магазину взуття Nubuck, адресовану невизначеному колу осіб - користувачам Сайту.
1.2. Акцептом є факт Замовлення Користувачем/Покупцем, який є вираженим наміром Користувача/Покупця здійснити придбання обраних на Сайті Товарів.
1.3. Акцептом Користувач/Покупець засвідчує свою повну та беззаперечну згоду з усіма положеннями та правилами цієї Публічної оферти без будь - яких виключень і обмежень, та підтверджує, що він ознайомлений з її умовами до моменту вчинення Акцепту.
1.4. Договір вважається укладеним з моменту підтвердження та прийняття в роботу Замовлення Інтернет-магазином взуття Nubuck.
1.5. Оплата Товару здійснюється виключно у гривні шляхом безготівкового розрахунку або готівкою, відповідно до умов, вказаних на Сайті в розділі «Доставка та оплата» - https://nubuck.com.ua/shipping_and_payment.

2. Інформація про Товар.
2.1. Представлені Товари містять назву, фотографії зразків та текстову інформацію про Товар, доступні розміри, вартість за одиницю Товару та інше.
2.2. Відомості розміщені на Сайті мають виключно інформативний характер.

3. Порядок оформлення Замовлення.
3.1. Користувач/Покупець може оформити Замовлення на будь-який Товар, який є доступним для замовлення на Сайті.
3.2. У випадку відсутності або неможливості виготовлення замовленого Товару, представник Інтернет-магазину взуття Nubuck зобов'язаний повідомити про це Користувача/Покупця використовуючи контактні дані (телефон, месенджери, електронну пошту), що надані Користувачем/Покупцем при оформленні Замовлення.
3.3. У випадку відсутності або неможливості виготовлення замовленого Товару Користувач/Покупець має право замінити його на Товар аналогічної моделі або анулювати Замовлення.
3.4. Користувач/Покупець має право скасувати Замовлення зателефонувавши на номери Колл-центру або через повідомлення в месенджери, електронну пошту.

4. Доставка Товару.
4.1. Доставка Товарів, згідно Замовлень, здійснюється службами доставки по території України відповідно до умов, вказаних на Сайті в розділі «Доставка та оплата» - https://nubuck.com.ua/shipping_and_payment.
4.2. Разом із Товаром Покупцю надається товарний чек. Фіскальний чек надається за запитом в електронному вигляді на e-mail Покупця або в месенджери. Запит на надання фіскального чеку здійснюється за телефонами Колл-центру або на електронну пошту info@nubuck.com.ua.
4.3. При отриманні Товару Покупець має право перевірити Товар на відповідність Замовленню, за якістю, комплектністю, а також обережно приміряти Товар.
4.4. Фактом приймання Товару Покупцем є згода забрати/прийняти Товар у служби доставки, проставлення підпису в документах, що підтверджують доставку Замовлення.
4.5. Шляхом Акцепту цієї Публічної оферти Покупець у повному обсязі і беззаперечно погоджується з Правилами перевезення вантажів Компаній служб доставки. З умовами таких Правил можна ознайомитись на веб-сайтах відповідних Компаній.

5. Повернення Товару. Гарантія на Товар.
5.1. Повернення Товару належної якості.
5.1.1. Повернення Товару належної якості здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
5.1.2. Покупець має право повернути поставлений Товар належної якості протягом 14 (чотирнадцяти) днів з моменту отримання Товару виключно за умови, що він не використовувався, якщо повністю збережено товарний вигляд, споживчі властивості, фабричну упаковку, ярлики та видатковий документ (товарний чи касовий чек або інший документ, що підтверджує факт отримання Товару, із зазначенням дати).
5.1.3. Послуги доставки за повернення Товару належної якості оплачує Покупець.
5.1.4. Повернення сплачених за Товар грошових коштів проводиться після отримання Товару шляхом грошового переказу на вказану Покупцем картку "Приватбанк" або на картку Visa/MasterCard будь-якого банку.
5.2. Гарантія на Товар
5.2.1. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та нормативно-технічною документацією, Інтернет-магазин взуття Nubuck надає гарантійний строк експлуатації взуття протягом 90 днів з дня продажу або початку сезону, в разі придбання товару в не сезонний час:
Зимовий сезон з 15 листопада по 15 березня;
Літній сезон з 15 травня по 15 вересня;
Весняно-осінній сезон з 15 березня по 15 травня і з 15 вересня по 15 листопада.
5.2.2. Гарантійний строк - це строк, протягом якого Інтернет-магазин взуття Nubuck бере на себе обов'язок заміни відповідного Товару або його безкоштовного ремонту в разі виявлення недоліків, які виникли з вини виробника.
5.2.3. У разі виявлення недоліків протягом гарантійного строку, потрібно звернутися з рекламацією за телефонами Колл-центру, надіслати фотографії дефекту на електронну пошту info@nubuck.com.ua або в месенджери.
5.2.4. При підтвердженні дефекту з вини виробника, Інтернет-магазин взуття Nubuck зобов'язується діяти відповідно до статті 8 Закону України «Про захист прав споживачів».
5.2.5. Незначні дефекти взуття, які можуть бути усунені без зниження його споживчих властивостей (відклеювання декоративного ранта, відпадання фурнітури, поломка замків-блискавок, відставання набійки, невелике відклеювання підошви та тп.), не є підставою для повернення коштів або обміну взуття, такі дефекти усуваються шляхом ремонту.
5.2.6. У випадку повернення Товару, що має істотний недолік відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», Інтернет-магазин взуття Nubuck повертає грошові кошти після отримання та експертизи Товару. Послуги доставки такого Товару оплачує Інтернет-магазину взуття Nubuck.

6. Права та обов’язки Інтернет-магазину взуття Nubuck.
6.1. Інтернет-магазин взуття Nubuck має право:
6.1.1. В односторонньому порядку призупинити продаж Товарів та надання послуг (відмовити в оформленні Замовлення, продажу та доставці Товарів) у випадку порушення Користувачем/Покупцем умов Публічної оферти;
6.1.2. На власний розсуд, в односторонньому порядку змінювати на Сайті ціну на Товари. Ціна Товару підтвердженого Інтернет-магазином взуття Nubuck Замовлення залишається незмінною, окрім випадку коли ціна може бути знижена;
6.1.3. У разі відсутності або неможливості виготовлення замовленого Покупцем Товару, виключити цей Товар із Замовлення чи анулювати Замовлення, обов'язково повідомивши про це Покупця використовуючи контактні дані (телефон, месенджери, електронну пошту), що надані Покупцем при оформленні Замовлення;
6.1.4. На власний розсуд, в односторонньому порядку вносити зміни до умов Публічної оферти, шляхом її розміщення (оприлюднення) в новій редакції на Сайті. Зміни вступають в силу з моменту їх розміщення (оприлюднення), якщо інший строк вступу змін в силу не визначений додатково при їх публікації.
6.2. Інтернет-магазин взуття Nubuck зобов’язується:
6.2.1. Після отримання та підтвердження Замовлення виконувати його належним чином;
6.2.2. Перевірити якість Товару під час його пакування та підготовки до відправлення;
6.2.3. Відправити Товар згідно з оформленим Замовленням та умовами Публічної оферти;
6.2.4. Жодним чином не розголошувати інформацію про персональні дані Користувачів/Покупців.

7. Права та обов'язки Користувача/Покупця.
7.1. Користувач/Покупець має право:
7.1.1. Обрати Товар, оформлювати та відправляти Замовлення на відповідних сторінках Сайту або за телефонами Колл-центру;
7.1.2. Вимагати від Інтернет-магазину взуття Nubuck виконання умов та обов'язків, що передбачені цією Публічною офертою.
7.2. Користувач/Покупець зобов'язується:
7.2.1. До моменту Акцепту цієї Публічної оферти ознайомитись з усіма її умовами та положеннями;
7.2.2. Ознайомитись з інформацією про Товар (його описом), яка розміщена на Сайті, до моменту оформлення Замовлення;
7.2.3. При оформленні та/або при обробленні Замовлення надати Інтернет-магазину взуття Nubuck повну інформацію, що необхідна для здійснення доставки Товару. Інтернет-магазин взуття Nubuck не несе відповідальність у випадку надання Користувачем/Покупцем неправдивих/невірних відомостей, що спричинили неможливість належного виконання Інтернет-магазином взуття Nubuck своїх зобов'язань перед Покупцем;
7.2.4. Належним чином оплатити та отримати Товар відповідно Замовлення;
7.2.5. При одержанні Товару впевнитися у його цілісності та комплектності шляхом огляду. У випадку виявлення пошкоджень чи неповної комплектації Товару – зафіксувати це в Акті, який разом із Покупцем повинен підписати представник Компанії служби доставки;
7.2.6. Ознайомитись з Правилами перевезення вантажів Компаній служб доставки до моменту оформлення Замовлення.

8. Відповідальність сторін. Порядок вирішення спорів.
8.1. Інтернет-магазин взуття Nubuck не несе відповідальності за якість каналів зв'язку загального користування та можливі перебої в мережі передачі даних (в тому числі, але не виключно, глобальної мережі Інтернет), за допомогою яких здійснюється доступ до Сайту.
8.2. Будь-яка скарга або претензія Користувача/Покупця має бути оформлена в письмовій/електронній формі. Інтернет-магазином взуття Nubuck будуть прийняті усі необхідні заходи щодо задоволення скарги/претензії Користувача/Покупця, якщо така скарга/претензія буде обґрунтованою та оформленою відповідно до чинного законодавства України.
8.3. Усі спори, розбіжності або вимоги, що виникають з цієї Публічної оферти або у зв'язку з нею, у тому числі що стосуються її виконання, порушення, припинення або недійсності, підлягають вирішенню у відповідному суді згідно матеріального і процесуального права України, з дотриманням умов щодо підсудності та підвідомчості.

9. Форс-мажор.
9.1. Сторони звільняються від відповідальності за несвоєчасне або неналежне виконання своїх зобов’язань, якщо таке невиконання є наслідком обставин надзвичайного характеру, виникнення яких не пов'язано з волевиявленням Сторін, такого як військові дії, страйки, безлад, аварії, стихійне лихо, зміни в законодавстві України, а також інші обставини надзвичайного характеру, які виникли після укладення цього Договору та безпосередньо впливають на виконання умов цього Договору та які Сторони не могли ані передбачити, ані попередити.
9.2. Сторона, для якої стало неможливим виконання зобов'язань через настання форс-мажорних обставин, повинна негайно інформувати іншу Сторону в письмовому/електронному вигляді про виникнення вищевказаних обставин, а також протягом 30 (тридцяти) календарних днів надати іншій Стороні підтвердження форс-мажорних обставин. Таким підтвердженням буде відповідний документ, виданий уповноваженим Торгово-промисловою палатою України або іншим належним чином уповноваженим державним органом, розташованим за місцем виникнення форс-мажорних обставин.

10. Застереження щодо збору та обробки персональних даних.
10.1. При Акцепті Публічної оферти Користувач/Покупець надає свою згоду на збір та обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
10.2. Будь-яка інформація, отримана від Користувача/Покупця, ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.
10.3. Надані Користувачем/Покупцем дані використовуються для надання йому супровідної інформації по Замовленню та для здійснення відправлення Товару згідно Замовлення через служби доставки.
10.4. Персональні дані Користувача/Покупця обробляються відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

11. Інше.
11.1. До відносин між Користувачем/Покупцем та Інтернет-магазином взуття Nubuck застосовуються положення чинного законодавства України.
11.2. Фотографії Товару, що містяться на Сайті, можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду. Опис/характеристики, що супроводжують Товар не претендують на всезагальну вичерпність інформації і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації щодо Товару Користувач може звернутися за номерами Колл-центру.
11.3. Інтернет-магазин взуття Nubuck може використовувати аудіо фіксацію розмов за номерами Колл-центру, що здійснює компанія оператор комунікацій в рамках надання послуг віртуальної АТС. Такий запис може використовуватись Інтернет-магазином взуття Nubuck для реалізації останнім своїх прав та законних інтересів, а також з метою підвищення якості надання послуг.Заказать обратный звонок
Ваше имя *
Ваш телефон *
Комментарий